کابل کاشان

کابل لاستیکی پارسیان

کابل لاستیکی پارسیان

کابل لاستیکی پارسیان : امروزه زندگی انسانی به میزان زیادی به داده‌ها و جریان برق نیاز دارد که در سراسر دنیا با استفاده از انواع سیم و کابل‌ها منتقل خواهد شد. اهمیت چنین ابزاری در حدی بود که بسیاری از برندها به تولید سیم و کابل روی آوردند و توانستند نیازهای داخلی و بین‌المللی را رفع کنند. یکی از تولیدکنندگان داخلی سیم و کابل، شرکت صنعتی و تولیدی کابل پارسیان است که در دهه ۹۰ رسماً شروع به کارکرد. هدف از تأسیس این برند، تولید کابل کنترل، جوش و برق در دو حالت تخت و مدور و با ترکیبی از عایق لاستیکی بود تا بتوان در بدترین شرایط اقلیم و دسترسی از آنها استفاده نمود‌.

دفتر مرکزی این شرکت در شهرستان زواره از توابع استان اصفهان قرار دارد که زمین آن ۲۰۰۰۰ مترمربع مساحت دارد و از سالن و تأسیساتی به مساحت ۲۴۰۰ مترمربع برای تولید محصولات خود بهره می‌جوید. ماشین‌آلات تولیدکننده این شرکت از کشور ایتالیا و با برند بندرا مورداستفاده قرار گرفته‌اند که با پیشرفته‌ترین فناوری روز دنیا طراحی و ساخته شده‌اند.

آزمایشگاهی که جهت نظارت بر کیفیت کالا در محل تأسیس کارخانه قرار گرفته، دارای ابزار سنجش و ارزیابی کابلی مانند سنجش جهت، مقاومت عایق، سنجش مقاومت الکتریکی، سنجش اندازه‌گیری استقامت و تست oven می‌باشد. متریال سازنده روکش ویگار از بهترین مواد ساخته می‌شود. ظرفیت تولیدی این برند به سی تن در ماه می‌رسد که انواع کابل در این تولیدات وجود دارد و توانسته است استانداردهای وی‌دی‌ای ۰۲۸۲ و ۰۲۵۰ و آی‌ای‌سی ۶۰۲۴۵ و ۶۰۵۰۲ را کسب نماید و به نیازهای بازار فنی پاسخ دهد.

ویژگی کابل لاستیکی پارسیان

کابل‌هایی که برند پارسیان تولید می‌کند ویژگی‌های بسیاری دارد از جمله:

 عایق آب بودن، مقاومت در برابر ماکزیمم حرارت و دما، منعطف بودن، مقاومت در برابر دمای بالا مواد نفتی، اگر در فضاهایی که مرطوب هستند مانند اسکله دریایی، پایه‌های آبی، انواع شناور، انواع سد و کشتی‌ها قرار بگیرند، رطوبت را جذب نمی‌کنند، مقاومت در برابر خوردگی‌ها و اکسید شدن، دارای خواص ضد اسیدی و ضد روغنی هستند و قادرند در برابر سوختن و سایش مقاومت کنند. عایق لاستیکی این کابل‌ها از نمونه کامپ تهیه می‌شود که می‌تواند بدنه کابل را در مواجهه با روغن، اسید، خورنده‌ها دمای بالا، رطوبت و انواع مواد نفتی محافظت کند.

انواع کابل لاستیکی پارسیان

محصولاتی که برند پارسیان کابل تولید می‌کند تنوع زیادی داشته و مواردی مانند کابل گرد سه رشته متحرک، کابل جوشکاری با محافظ لاستیکی، کابل چند رشته با عایق سیلیکونی کابل عایق لاستیک و کابل برق تخت با محافظ لاستیکی را شامل خواهد شد که در ادامه به توضیح دو مورد از آن پرداخته می‌شود.

کابل گرد سه رشته

متحرک بودن کابل گرد سه رشته برای جرثقیل‌ها و اتصالات متحرک و همچنین انواع بالابرها مفید واقع خواهد شد. ساختار کابل‌های مدور با سه رشته با یک هادی از جنس آنیل شده گروه پنجم کامل می‌شود که افشان و منعطف است و دارای استاندارد iec60228 & isiri 3084 خواهد بود.

عایقی که بر روی این کابل کشیده است ترکیبی از پی‌وی‌سی می‌باشد که نمونه D آن در تولید، به‌کار رفته و رنگ آن معمولاً سیاه خواهد بود. ولتاژ نامی مجاز برای این کابل ۴۵۰ تا ۷۵۰ ولت تعریف شده است. شکل چینش رشته‌ها در این کابل به‌گونه‌ای خواهد بود که طول آنها از قبل تعیین می‌شود و به صورتی استاندارد تابیده خواهند شد.

کابل جوشکاری با روکش پلاستیکی

یک سیستم جوشکاری وظیفه دارد برای اتصال دو قطعه به یکدیگر بین آنها را ذوب کند تا متصل شوند. اهمیت وجود کابل جوشکاری در اینجا، انتقال جریان برق به نقطه‌جوش خواهد بود. بالطبع برای رفت و بازگشت جریان الکتریکی بایستی یک مسیر کامل تعیین نمود؛ به همین منظور یک کابل بین دستگاه و خود الکترود قرار می‌گیرد که می‌تواند جریان را بازگشت دهد و مسیر را کامل نماید.

کابلی که برای دستگاه جوش به‌کاررفته باید بدون افت ولتاژ، جریان موردنیاز دستگاه را تأمین کند. حد مجاز افت ولتاژ برای کابل جوش تا ۴ ولت خواهد بود. نرمی و انعطاف بالای این کابل مشخصه بارز آن خواهد بود که به تکنسین اجازه می‌دهد با آزادی بیشتری کار کند. مناسب‌ترین کابل جوشکاری، قادر است تا در برابر سایش و جرقه‌های جوش و کشش مقاومت نماید و در هنگام کار، داغ نشود.

نمایندگی فروش محصولات پارسیان کابل

برند پارسیان کابل باتوجه‌به مرغوبیتی که در محصولات خود رعایت می‌کند، نمایندگی‌های متعددی در سطح کشور دارد که یکی از آنها فروشگاه کابل کاشان واقع در بازار لاله‌زار شهر تهران است. فروشگاه کابل کاشان با چندین دهه سابقه پربار در زمینه عرضه کابل و سیم، اخیراً سامانه آنلاینی برای ارائه خدمات به مشتریان خود راه‌اندازی نموده است.

متخصصین خبره این سامانه با توانایی ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره در زمینه فروش انواع کابل پارسیان، اعتماد و رضایت مخاطبین خود را جلب نموده‌اند و در این زمینه به رتبه بالایی دست پیدا کرده‌اند. بیست سال سابقه و تجربه در زمینه فروش تجهیزات الکتریکی و صنعتی، گروه کابل کاشان را بر آن داشته است تا همواره بهترین کیفیت و بهترین قیمت را برای محصولات خود ارائه دهد. متخصصین این سامانه، راهنمایی‌های خود را در جهت انتخاب مناسب‌ترین محصول ارائه می‌کنند که سبب می‌شود تا علاوه بر عدم سردرگمی در انتخاب صحیح، در صرف زمان و هزینه نیز صرفه‌جویی شود.

خرید کابل لاستیکی پارسیان

درجه اهمیت سیم و کابل در زمینه انتقال جریان الکتریسیته و داده‌های چندرسانه‌ای، سبب می‌شود تا در مسیر تولید به مصرف‌کننده اصلی، مراحل مختلفی طی گردد و در مواردی مانند انتخاب، تعبیه و کارایی استانداردهایی به کار گرفته شود تا بتوان از بروز آسیب و خطرات احتمالی در مدارها جلوگیری نمود. بالطبع کیفیت و استانداردی که سیم و کابل بر اساس آن تولید شده‌، مستقیماً بر چگونگی انتقال جریان الکتریکی در مدارهای ساختمانی اثرگذار است که همین امر سبب می‌شود تا کیفیت محصول، یک مؤلفه مهم به شمار آید؛ بنابراین استاندارد به کار رفته در سیم و کابل، یکی از موارد بسیار مهم در خرید این محصولات است.

 عوامل داخلی بدنه کابل مانند هادی، پلیمرها و عایق‌های حفاظت کننده نیز از مواردی هستند که تعیین‌کننده میزان دوام و کیفیت کالا هستند و در هنگام خرید کالا الزاماً بایستی به آنان توجه نمود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و نهایی کردن خرید خود، همواره می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بروزرسانی 22.08.00

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*