کابل کاشان

عوامل موثر بر خرید کابل شبکه + نکات طلائی

خرید کابل شبکه

با ذکر این نکته که امروزه عوامل زیادی بر قیمت و گرانی اجناس دخیل هستند، برای خرید بایستی تمامی نکات را مدنظر داشته و با یک خرید خوب و به صرفه، به اقتصاد خانواده خود کمک کنید. حال برای خرید یک کابل شبکه نیز، لیستی از عوامل مؤثر و نیازمندی ها را فهرست کنید و با اطمینان خاطر به فروشگاه مراجعه کرده و یک محصول عالی مطابق با نیازتان را خریداری نمایید. برای این منظور و انجام دادن خریدی مناسب، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

اغلب کابل های شبکه توسط کمپانی ها و شرکت های گوناگونی تهیه و تولید شده و به بازار ارائه می شود.

این گوناگونی شرکت ها، سبب شده تا کابل های مختلفی نیز موجود باشند.

البته برای خرید کابل های شبکه می توانید نظر فروشنده را نیز جویا شویم و بدیهی است باید مواظب باشید تا تبلیغات غیر واقعی شما را نفریبد.

پس با اطمینان خاطر فروشگاه ها مراجعه نمایید.

برند های متفاوتی از کابل های شبکه را می توان در بازار یافت. که به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند:

  • کابل شبکه با مارک های درجه کیفی تولید متوسط
  • کابل شبکه با کیفیت زیاد که اکثر آن ها اروپایی و آمریکایی می باشند.
  • کابل شبکه فیک Fake و تقلبی، محصول درجه چندم چین که مارک های معروف بر روی آن ثبت می شود.

توصیه می شود اصلا سراغ کابل های مورد سوم نروید زیرا مواد اولیه کابل های تولیدی و نوع تهیه آن ها، از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند و در نتیجه آن، قطعی و افت سرعت را منجر خواهد شد.

عوامل موثر بر خرید سیم و کابل شبکه :

روکش دار یا غیر روکش – نوع جنس مغذی کابل ها – اندازه کابل ها

خرید کابل شبکه با کیفیت

روکش دار یا غیر روکش

اولین عاملی که حتماً در خرید کابل شبکه تاثیرگذار است و باید به آن دقت کنید این است که آیا کابل خریداری شده شما روکش دارد یا خیر؟

طبیعتاً کابل های شبکه، کارایی های مختلف و گوناگونی دارند و هر کدام از آنها برای کارکردی ساخته شده‌اند.

مثلاً برای شرح و بسط این موضوع به دو کابلی که قصد خریداری آن را داریم توجه کنید.

یکی جهت استفاده در مودم اینترنت خریداری می‌شود با کابلی که جهت اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد. قطعاً این دو کابل تفاوت زیادی با هم دارند.

 به عنوان مثال اگر شما قصد خرید کابلی برای استفاده در مودم و راه اندازی آن را دارید می توانید با هزینه ای کمتر به خرید کابل مورد نظر مبادرت فرمایید.

چون با خرید کابل های گران تر، شما کارکردهای بهتری دریافت نمی کنید و می توانید با هزینه ای کمتر به کارکرد مورد نظر برسید.

نوع جنس مغذی کابل ها

یکی دیگر از مواردی که در رابطه با خرید کابل شبکه بسیار مهم می باشد نوع جنسی است که در مغذی کابل ها به کار رفته است. ( ویکی پدیا )

جهت مثال بعضی از کاربران برای نگه داری سرور ها و قطعات آن، باید اقدام به خرید کابل هایی کنند که جنس با کیفیت در ساختارشان به کار گرفته شده باشد.

برای اطلاع بیشتر از نوع مغزی که در درون کابلها به کار رفته از فروشنده یا با سرچ ساده در این مورد بخوانید و با آگاهی بالا اقدام به خرید نمایید.

اندازه کابل ها

از دیگر عوامل خرید کابل های شبکه اندازه و ابعاد این کابل ها است.

و مطمئنا اندازه این کابل ها بسیار مهم می باشد، زیرا برخی از آنان ابعاد گوناگونی دارند و هر کدام از این ابعاد و قطر ها برای کاربر، کارکردها و کاربردهای متفاوتی را ارائه می دهند.

فروشگاه کاشان کابل بزرگترین عرضه کننده انواع سیم و کابل کاشان در ایران.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*